Buttony

Aktualności

Kolejna przegrana :-(

• autor: ks-korona, 2015-05-01 16:01

W pierwszy dzień maja , przyszło nam podjąć na naszym boisku zespół EX Siedlce. Przed tą kolejką dzieliło nas tylko jedno miejsce w tabeli.

Obecność Radosława Michalskiego - prezesa Pomorskiego ZPN, dodawało dodatkowego smaku dla tego widowiska.

Mecz rozpoczął się dość ospale, i to chyba uśpiło naszych zawodników. Już w 11 minucie tracimy bramkę po rzucie wolnym wykonywanym z przed pola karnego . Przez chwilę Korona próbowała odrobić stratę bramki lecz chwilę później to zawodnicy z Gdańska po raz kolejny cieszyli się ze zdobycia bramki . Niestety nasza obrona dziś nie istniała a między obroną a napastnikami była wielka dziura.  Na nasze szczęście nie wszyscy zawodnicy zawodzili . kilka minut po stracie gola ładnym strzałem popisuje się Daniel Urbański i jest już 1-2, chwilę później duże zamieszanie pod bramką przeciwników i "Kocun" ładuję piłkę do siatki i mamy remis. Niestety goście pokazali dziś jak trzeba grać do końca. Tuż przed końcem pierwszej połowy ładne rozegranie przed polem karnym i prostym strzałem zawodnik gości pokonuje niezbyt dobrze dziś dysponowanego naszego bramkarza. Na przerwę schodzimy z wynikiem 2-3.

Krótko po rozpoczęciu drugiej połowy i "Niki" pokonuje bramkarza gości. Mamy remis. Niestety pogoda spłatała psikusa i się rozpadało. Zawodnicy obu drużyn chyba nie spodziewali się tego i niedostosowane obuwie powodowało dużo poślizgów i upadków. Niestety mecz skończył się naszą przegraną , Siedlce strzeliło nam jeszcze jedną bramkę i ostateczny wynik to 3-4 dla gości.

Krótko podsumowując , dziś gra naszej drużyny nie była najlepsza. Duża dziura między formacjami, nie wracający napastnicy, błędy w obronie oraz bramkarz który dziś miał gorszy dzień sprawiło że to goście wywieźli trzy punkty. Jest to już trzecia porażka w ciągu trzech tygodni, chyba czas dokonać pewnych zmian w kadrze  i z całym szacunkiem dla weteranów Korony, chyba trzeba odmłodzić linię obrony oraz dać szansę innym zawodnikom.