Korona Cedry Małe - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Korona Cedry Małe - Amigo Przyjaźń 5:1
  • GTS Rusocin - Wietcisa Skarszewy 0:2
  • Wisła Steblewo - KS Osiczanka Osice 1:8
  • Wisła Długie Pole - LZS Więckowy 1:1
  • GKS II Kolbudy - KS Mściszewice 2:5
  • Gedania II Gdańsk - GKS Żukowo 4:2
  • EX Siedlce - GLKS Różyny 2:1

Korona II Cedry Małe - Polonia II Gdańsk
Ładowanie...

pon.

Derby z Wisłą Długie Pole

• autor: ks-korona, 2015-09-13 12:42

W sobotnie popołudnie przyszło nam zmierzyć się z zespołem Wisły Długie Pole. Mecz ten, określany jako derbowy przyniósł dużo emocji kibicom, oraz zawodnikom obydwu drużyn.

Zawody rozpoczęły się od nerwowej gry obu ekip. Żadna z drużyn nie potrafiła przejąć inicjatywy, przez co gra toczyła się głównie w środku pola. W około dwudziestej minucie Korona wyprowadziła pierwszy cios. Sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystał Gugo wyprowadzając nas na prowadzenie. Po strzelonej bramce uspokoiliśmy grę i raczej kontrolowaliśmy jej przebieg, choć Wisła próbowała odpowiedzieć, ale dobrze spisywała się nasza obrona.  Na boisku nikt się nie oszczędzał i sędzia często musiał używać gwizdka, aby uspokoić zapędy zawodników. Widać było, że mecz nie był płynny, a gra często była przerywana przez arbitra. Pod koniec pierwszej połowy Wisła bardziej przycisnęła, ale nie przełożyło się to na sytuację bramkowe. Na drugą połowę wyszliśmy tak samo zmotywowani, jak na pierwszą i było to widać na boisku. Gra się bardziej otworzyła i już w pierwszych kilku minutach Korona mogła podwyższyć prowadzenie. Niestety świetną okazję zmarnował Olo. Nie zniechęciło to jednak gospodarzy do kolejnych ataków. Szczególnie aktywni byli przede wszystkim Misza i Urbo, którzy przyzwyczaili już do dobrej gry. Goście próbowali odpowiedzieć i kilka razy bardzo groźnie atakowali. Po jednej z akcji powinni zremisować, ale na nasze szczęście zmarnowali dogodną sytuację. Napastnik Wisły indywidualną akcją przedarł się w pole karne i znalazł się oko w oko z naszym bramkarzem, który bardzo dobrze wyszedł z bramki zmuszając atakującego do niecelnego strzału. Po chwili to Korona znów miała świetną sytuację, ale Olo znów się nie popisał i jego strzał z szesnastego metra wylądował na słupku. Wprowadzony w 65 minucie na boisko Mario   wniósł wiele spokoju i opanowania w grę naszego zespołu. Widać było, że od tego momentu prowadziliśmy grę i nie dawaliśmy gościom dojść do sytuacji bramkowych. W końcówce meczu Wisła wyszła z groźną kontrą i Olo musiał ratować zespół faulem taktycznym. Sędzia ukarał go żółtą kartką, co nie spodobało się zawodnikom zespołu gości. Rzucili się do sędziego z pretensjami i niestety jeden z nich pod wpływem emocji popchnął sędziego, a temu nie pozostało nic innego, jak przedwcześnie zakończyć zawody. Mecz prawdopodobnie zostanie rozliczony jako walkower na korzyść Korony. Szkoda, że nie udało się go rozegrać do końca, ale i tak czujemy się zwycięzcami, bo prowadziliśmy, a do końca zostało kilka minut. Mimo tego, że gra była naprawdę ostra, to należy przyznać, że zawodnicy obu ekip nie zapomnieli o zasadach fair play i tej oceny nie zmieni nawet wybryk jednego z zawodników gości. Bramkarzowi Wisły życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia oraz na boisko, po odniesieniu nieszczęśliwej kontuzji. Cieszymy się z trzeciej z rzędu wygranej i z kompletem punktów zasiadamy na szczycie tabeli klasy A.

Tekst

Karol Kmiecik

autor: ~Kibic 2015-09-13 22:49:17

avatar Fajna relacja Olo. Dzięki :)

autor: ~xxx 2015-10-08 09:39:31

avatar a tu czemu nic się nie dzieje, brak kolejnych relacji z meczów

autor: ~XXXXX 2015-10-23 08:35:20

avatar Niech ktoś odświeży wiadomości, bo jest tragedia

autor: ~:) 2015-11-08 16:38:36

avatar Kto robił zdjęcia w Kolbudach?

autor: ks-korona 2015-11-22 16:16:04

Profil ks-korona w Futbolowo Jeśli chodzi o mecz w Kolbudach 14.09 to zdjecia robione przez admina.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

KS Korona Cedry MałeAmigo Przyjaźń
KS Korona Cedry Małe 5:1 Amigo Przyjaźń